8109-3619-ico-wu.jpg

Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, na ogół lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Prawdopodobnie wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych parę dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o metodach leczenia ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez zarazki, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz viagra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, na ogół znajdują się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *